Про сайт

Планета ЗемляНа сьогоднішній день існує досить серйозна проблема повязана з вичерпуванням енергоресурсів землі та екологічною ситуацією, яка загрожує нам екологічною катастрофою в майбутньому. Для нас не новина, що ресурси землі закінчуються і це призведе до великих економічних та соціальних проблем в майбутньому. Вся економіка світу ровинута завдяки енергії яка її штовхає, а ця енергія створюється в переважній її більшості з сировини яка видобувається з надр землі. Але ресурси землі небезмежні і тому прийде той день коли вони почнуть закінчуватись, а це може призвести до того, що ввесь устрій, як економічний так і соціальний буде порушено.

Для того, щоб запобігти такій катастрофі існують багато пристроїв та технологій. За допомогою них можна якщо не відмовитись взагалі від використання ресурсів землі, то хоча б в кілька разів зменьшити затрати енергії за допомогою простих технологічних рішень. Для цього існують технології на основі яких будуються сонячні, вітряні, гідро-електростанції, створюються спеціальні споруди та придумуються нові, більш ефективніші. Фірми виробники пристроїв, що використовуються в побуті стараються створювати такі пристрої, які б потребували меньше затрат електроенергії при їх роботі, таким чином забруднюючи навколишнє середовище трішки меньше.

 

Даний сайт містить вичерпну інформацію по енергозберігаючих технологіях та автономній енергетиці. Для цього було створено чотири основні рубрики, які містять в собі всі інші рубрики – підрубрики. Перша основна рубрика «Електроенергія», містить в собі інформацію про безкоштовні джерела енергії які використовуються для акумуляції електроенергії за допомогою потенціальної енергії, а тобто енергії яка видобувається з природніх явищ. Рубрика «Енергозберігаючі технології» знайомить нас з технологіями які застосовуються при будівлі дому, створенні опалювальних та вентиляційних систем. Рубрика «Енергозберігаючі пристрої» розповідає нам про підприємства, що займаються виробнитством пристроїв, які виконують ту ж роботу, що і звичайні при цьому споживають енергії меньше ніж звичайні, а також розповідає про самі пристрої, їх принцип роботи та технології які в них використовуються. В рубриці «Рідке паливо» йдеться мова про екологічно чисте паливо, яке може стати рівносильною заміною звичайному і на якому автомобілі зможуть долати свій шлях з нульовою шкодою для навколишнього середовища.

 

Дуже надіюсь, що даний веб-сайт зможе вам детально розяснити про ту проблему, яка нависла над нами та нашими дітьми в майбутньому, винести з цього уроки та зробити певні висновки.

Источник: www.new-episode.ru