Лучше всего приобрести нужные комплектующие для велосипеда тут заблаговременно.

Електричний велосипед

Електричний велосипед – це велосипед з електричним приводом,
який частково або повністю забезпечує його рух. Електровелосипед – це логічний розвиток велосипеда; відмінне рішення для сучасної
високомобільної людини. Електричний велосипед поєднує в собі легкість і маневреність звичайного велосипеда, його невибагливість в парковці, невисоку вартість, надійність – з швидкістю і дальністю їзди скутера.

 

Електричний велосипед

 

Історія

Ідея оснащення велосипеда двигуном виникла небагато пізніше за появу самого велосипеда. В 1888 році Джон Данлоп винайшов пневматичні шини, що значно підвищило комфорт і безпеку їзди, зробивши велосипед одним з найпопулярніших засобів пересування.

 

Подальший розвиток ідеї пов’язаний з прогресом в області електротехніки. З 1890 відразу декількома патентами була захищена конструкція електричного приводу, встановлюваного на велосипеді. Так, патент США (1895) описує пристрій велосипеда оснащеного електродвигуном постійного струму. В 1899 році Джон Шнепф розробив модель приводу заднього колеса. Тривалий час виробництво електровелосипедів не привертало великих виробників, але в 1990-х роках з розвитком побутової електроніки і появою компактних акумуляторів, інтерес до них відродився. В 1992 році компанія Zike початку масовий випуск електровелосипедів. З цієї миті їх випуск постійно збільшується.

 

Переваги

 • Електровелосипед дозволяє долати круті підйоми і значні відстані фізично непідготовленим людям
 • Якщо заряд батарей закінчився, то можна доїхати на педалях при цьому генерувавши струм для підзарядки акумулятора при обертанні педалів, тармозінні, повертанні руля та дії заднього амортизатора
 • Можлива зарядка акумулятора від побутової електромережі
 • Електровелосипед, як і звичайний, можна берегти в міській квартирі
 • При зіставній швидкості в міських умовах, енергетичні і економічні витрати на переміщення однієї людини менше ніж у будь-якого іншого виду транспорту, включаючи суспільний
 • Менше забруднення атмосфери у разі масової відмови від автомобілів на користь електровелосипедів.

 

Недоліки

 • Висока ціна(якщо робити самому то це обійдеться значно дешевше)
 • Тривалий час зарядки батарей і малий термін їх служби(це залежить від самих батарей)
 • Малий запас ходу на електроприводі(він постійно відновлюється під час їзди, а якщо ще й поставити невеличкий вітрогенератор, то ви ви будете рухатись практично на електриці)
 • Невелика швидкість їзди навіть з найдорожчими аккумуляторами(якщо застосувати спеціальну схему, то можна досягнути такої швидкості якої ви захочете – відповідно буде витрачкватись енергія)
 • Педалювання утруднено великою вагою конструкції(це можна легко компенсувати за допомогою переключання передач – вам слід потурбуватись про міцність самої конструкції велосипеда, та запчастин на які здійснюється найбільше навантаження)

 

Невипадково за останні п’ять років електричні велосипеди придбали широку популярність в Європі, США, Латинській Америці, ну і, звичайно ж, в таких «традиційно велосипедних країнах», як Китай, В’єтнам, Індія, де давні традиції і висока культура пересування на велосипедах.

 

Ви можете залишити коментар, або посилання на ваш сайт.

Залишити коментар

Перед отправкой формы: